Setkání v Podolí

Setkání radioamatérů a příznivců rozhlasových vln


Všeci tuna kradnú a jen jediný "čestný a spravedlivý" ojebáva z peněženek nás všech. Díky němu jsme museli hledat novou hospodu pro naše setkání.
Setkání se v současné době koná v hostinci Na Staré Sokolovně, Podolská 90/5, Praha 4.

Setkání se koná 6. den v měsíci. Pokud tento den vychází na víkend nebo svátek, pak se setkání koná obvykle následující pracovní den.
Začátek je vždy od 17:00 hodin.

Srdečně zve Standa OK1SB a Ruda OK1AVK.


Termíny pro rok 2017:
.. 6.ledna, pátek
.. 6.února, pondělí
.. 6.března, pondělí
.. 7.dubna, čtvrtek
.. 10.května, středa
.. 6.června, úterý
.. 10.července, pondělí
.. 7.srpna, pondělí
.. 6.září, středa
.. 6.října, pátek
.. 6.listopadu, pondělí
.. 6.prosince, středaJÍZDNÍ ŘÁDY TRAM: jízdní řády

Marek (OK1HAG/EI7KH) poslal pozdrav z Irska

Pozdrav od Marka EI7KH / OK1HAG (Hagi Dublin)    Pozdrav od Marka EI7KH / OK1HAG (Hagi Dublin)


přesli jsme do restaurace U Horů, je to blíže k centru a dobře tam vařípřesli jsme do restaurace U Horů, je to blíže k centru a dobře tam vařípřesli jsme do restaurace U Horů, je to blíže k centru a dobře tam vaříV říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.V říjnu jsme přivítali hosta ze zahraničí - OM6ABS.
(foto: Standa OK1SB, Honza OK9ATD, Petr OK1CEL)

©2010-2017 OK1SB. Optimalizováno pro prohlížeče s podporou HTML5, tablety a některé "chytré" mobily.